Роздуми про технології Тижневі підбірки

TopDigitNews №7: основне в ІТ та діджиталі за тиждень (14 – 19 вересня). Хмари над TikTok, анонси від Apple, згадати про «ВКонтакте»

Головні теми минулого тижня – що ж буде з TikTok та анонси Apple. Але ще про себе нагадала «ВКонтакте», колишня співробітниця Facebook розказала, як компанія реагує, точніш, не реагує на скандали, пов’язані з маніпулюванням, а ще – безпілотні автомобілі, окуляри від Facebook, конкуренти TikTok

На початку тижня стало відомо, що Microsoft уже не купуватиме TikTok. Потім стало відомо, що нібито технічним партнером TikTok стане Oracle. Поки переговори тривають, у адміністрації Трампа підтвердили, що уже завтра, 20 вересня, додатки TikTok будуть недоступні для американців у Google Play та App Store. Що, насправді, сумно. Звісно, звинувачення сервіса тупих відосіків в тому, що він загрожує національній безпеці США це прекрасно. Продовжуємо спостерігати за головним ІТ-скандалом 2020 року.
https://bit.ly/3kwYUJG

Тим часом свого конкурента TikTok запускає YouTube. Назва — YouTube Shorts, сервіс дозволяє створювати відео тривалістю не менше 15 секунд, монтувати його, додавати ефекти.
https://bit.ly/3mD8lZV

Важлива подія тижня – презентація Apple. Компанія показала новий годинник, планшет iPad Air, інструмент уніфікованої підписки на всі сервіси Apple One
https://bit.ly/2HgnikD

«ВКонтакте» повертається. Ну тобто заявила, що зможе працювати в Україні без VPN, принаймні у мобільній версії. Я підозрюю, що влада України скористається прикладом Дональда Трампа щодо його наступів на TikTok і вимагатиме видаляти додаток з мобільних магазинів.
https://bit.ly/3iO9oUw

Facebook та Instagram звинуватили у стеженні за користувачами через камери смартфонів – нібито додатки отримували доступ до камери навіть тоді, коли вони були неактивні.
https://bloom.bg/33Gzdjc

Дві новини стосуються безпілотних автомобілів. По-перше, водія безпілотногоUber, який потрапив у аварію два роки тому, звинуватили у ненавмисному убивстві. А ще автопілот Tesla втікав від поліції, причому водій спав. А машина сама їхала зі швидкістю 140 км/годину, потім розігналась до 150 км. Обидва передніх сидіння були відкинуті і поліцейські дійшли висновку, що водій заснув.
https://bit.ly/3cdhCTH

Минулого тижня колишня співробітниця Facebook опублікувала інформацію про те, як компанії, по великому рахунку, начхати на те, як вона маніпулює користувачами, в тому числі у випадках, пов’язаних з політичним вибором.

https://bit.ly/33ETs0J

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *