Тижневі підбірки

TopDigitNews №16. Вразливості месенджерів та Zoom, «сторіз» від Twitter, стартап від Маріси Майєр

Минулого тижня Apple та Google отримали нові претензії щодо стеження (як неочікувано), Маріса Майєр представила свій стартап, Twitter показала «сторіз», а журналіст випадково зайшов в секретний Zoom.

Користувачі звинуватили Apple та Google у стеженні. Претензії щодо Apple стосуються використання нею коду відстеження IDFA без згоди користувачів (умовного аналогу cookies-файлів), а Google передає забагато даних, не пов’язаних з роботою сервісів, тобто тратить мобільний трафік користувачів.
https://bit.ly/3fjENgM

Дві новини від Twitter – компанія запустила аналоги Stories (Fleets), ці повідомлення щезатимуть через 24 години після публікації. А ще компанія думає над запуском кнопки «дизлайку»
https://bit.ly/2UKcPRJ

У Facebook Messenger була виявлена і оперативно усунена вразливість, яка дозволяла здійснити дзвінок в месенджер і навіть коли користувач ще не відповів на нього, слухати те, про що говорять.
https://bit.ly/3kVjP8Z

Журналіст з Нідерландів зайшов в закриту відео конференцію міністрів оборони ЄС (ймовірно, в Zoom). Все через те, що в Twitter-акаунті міністра оборони Нідерландів на короткий час з’явилося фото з кодом, необхідним для підключення до цієї конференції. Фото швидко прибрали, але це не завадило журналісту потрапити на закриту онлайн-зустріч.
https://politi.co/35SZ0XN

Колишня керівниця Yahoo! Маріса Майєр представила свій стартап – проект Sunshine Contacts для синхронізації контактів між різних платформ.
https://bit.ly/393oAuX

У популярному Android-додатку GO SMS Pro, який встановили більше 100 тис разів, була виявлена небезпечна вразливість – файли, якими обмінювались користувачі, стали доступні всім бажаючим. Цікаво, що спроби повідомити розробників додатку про цю вразливість, виявились не успішними.
https://bit.ly/3nMaLW1

Apple та Facebook звинуватили одна одну в тому, що вони хочуть збирати занадто багато даних про своїх користувачів. Apple пояснила переніс на 2021 введення функцій прозорості (App Tracking Transparency – ATT), аргументуючи більшою кількістю часу, необхідною розробникам, щоб підготуватися. А ще звинуватила Facebook у тому, що та збирає забагато даних про користувачів.
https://bit.ly/338nFps

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *