Тижневі підбірки

TopDigitNews №17. Злам Tesla, шифрування повідомлень від Google та новини щодо продажу TikTok

Минулого тижня ламали Tesla, забороняли розпізнавання в Лос-Анджелесі і запускали соціальний рейтинг у Москві, відкладали угоду по TikTok. Сім найголовніших ІТ-новин тижня по суботам.

90 секунд знадобилось фахівцю з безпеки для того, щоб викрасти електрокар Tesla. Для зламу Леннету Воутерсу знадобились смартфон, комп’ютер з Raspberry Pi та протокол Bluetooth
https://bit.ly/3lfb5em

Наприкінці тижня з’явилась інформація про те, що Facebook планує випустити крипто валюту Libra уже на початку 2021 року.
https://bit.ly/3lbhQO1

Google запускає повне наскрізне шифрування повідомлень для Android. Це означає, що повідомлення не зможуть бути прочитані третіми особами, а доступні будуть лише відправнику та отримувачу.
https://bit.ly/36fdPnB

Рішення щодо продажу TikTok знову відкладається – тепер остаточний дедлайн по цій угоді встановлено в 4 грудня.
https://reut.rs/2Vf9hXS

Персональні дані 16 млн бразильських хворих на Covid-19 були оприлюднені онлайн
https://zd.net/3li1fbv

Ще одне місто заборонило використання комерційних технологій розпізнавання облич – заборона почне діяти в Лос-Анджелесі.
https://bit.ly/3fLqkKA

Натомість влада Москви замовила неперервний моніторинг активності громадян, в тому числі із використанням камер спостереження. Слідкувати влада буде за вчасністю оплати штрафів, порушенням правил дорожнього руху та інших даних.
https://bit.ly/2JjNtI4

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *