Тижневі підбірки

TopDigitNews №10: основне в ІТ та діджиталі за тиждень (5 – 3 жовтня). Монополізм BigTech, Twitter проти Трампа, СБУ проти «ВКонтакте»

TopDigitNews №10: основне в ІТ та діджиталі за тиждень (5 – 3 жовтня). Монополізм BigTech, Twitter проти Трампа, СБУ проти «ВКонтакте»
 
Минулого тижня американські високопосадовці таки вирішили, що великі технологічні компанії займають монопольне становище на ринку, СБУ вирішило боротись з «ВКонтакте» через Google та Apple, Twitter знову блокував Дональда Трампа. Уже десятий випуск семи найголовніших техноновин минулого тижня.
 
👉Великі технологічні гіганти (BigTech) займають монопольне положення на ринку та досягають його завдяки нечесній анти конкурентній практиці. Вочевидь, представники компаній не погодились з висновками щодо розслідування
 
👉СБУ вимагає, щоб магазини мобільних додатків видалили санкційні продукти з App Store та Play Market, в першу чергу, додаток для «ВКонтакте».
 
👉Nvidia показала платформу Nvidia Maxine, яка дозволить покращити якість відео дзвінків. По суті, цей інструмент дозволить покращити картинку, навіть якщо у учасника відозв’язку погане інтернет-з’єднання – таке собі втілення алгоритму стиснення з The Silicon Valley
 
👉Компанія H&M заплатить 35 мільйонів євро за те, що мала базу даних з детальною інформацією про співробітників, до якої належали персональні дані, медичні, інформація про релігійну приналежність. Такі дії стали прямим порушенням регламенту GDPR
 
👉Війна між Дональдом Трампом на соціальними мережами продовжилась. Президент США написав, що Covid-19 не є страшніший за грип. Facebook видалив цей допис, а Twitter додав помітку щодо його маніпулятивності. Складно живеться соціальним платформам з Дональдом Трампом.
 
👉Апеляційний суд Франції вирішив, що соціальні платформи повинні платити за контент. Тепер Google мусить домовитися з французькими медіа щодо таких виплат
 
👉Після заборони не займатись політичною активністю на роботі, наприклад, обговорювати політику в робочих чатах, компанію Coinbase залишили 60 співробітників або 5% всього персоналу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *