Тижневі підбірки

TopDigitNews №9: основне в ІТ та діджиталі за тиждень (28 вересня – 3 жовтня). Спільні чати Facebook&Instagram, новинки від Google, безконтактна оплата від Amazon

Найголовніші ІТ-події минулого тижня стосуються об’єднання Facebook Messenger та Instagram, коментарів у Telegram, нових смартфонів від Google, безконтактної оплати від Amazon та ще дечого.

👉Користувачі Instagram можуть підключити повідомлення до Facebook Messenger. Це означає, що можна буде відправляти повідомлення через Facebook Messenger користувачам Instagram. Це об’єднання не буде обов’язковим, але воно є більш ніж логічним, враховуючи не дуже зручні повідомлення у Instagram. Ну і це ще один крок на закріплення тріумвірату Facebook-Instagram-WhatsApp як найпотужнішої соціальної платформи.
https://bit.ly/30ul3kx

👉Google провела презентацію своїх новинок і показала два нових 5G-смартфона, розумну колонку і нову операційну систему для телевізорів.
https://bit.ly/3jwbzws

👉Amazon представила пристрій для оплати покупок у фізичних магазинах через сканування долоні. Досить зв’язати платіжну карту з долонею, потім в магазині потрібно потримати руку перед гаджетом. У Amazon підкреслюють, що цей спосіб оплати більш надійний з точки зору приватності, бо неможливо ідентифікувати людину за її долонею.
https://bit.ly/3ngeBr5

👉Сингапур стане першою у світі країною, яка буде використовувати систему ідентифікації по обличчю. Це найбільш масштабний запуск біометричної ідентифікації у світі на національному рівні. Система отримає назву SingPass і буде використовуватись як ідентифікатор, наприклад, для доступу до державних послуг.
https://bbc.in/3ngEZkn

👉В Telegram з’явилась можливість залишати коментарі до постів, в тому числі у вигляді голосових повідомлень.
https://bit.ly/3cTgepK

👉Google запускає новинний проект Google News Showcase, в рамках якого готова заплатити його медійним партнерам $1 млрд за створений контент. Ідея гарна, хоча Європейська рада видавців вельми скептично оцінила цю ідею, вважаючи, що таким чином Google зможе диктувати правила щодо контенту
https://reut.rs/3nbpbPX

👉Розумні гаджети – об’єкти атак. І словосполучення «атака кавоварок» минулого тижня стало ближчим до реальності. Фахівець з безпеки зламав прошивку розумної каво машини і заставив вимагати викуп за каву, неконтрольовано бризкатися кип’ятком і майнити криптовалюту.
https://bit.ly/3jscGgG

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *