Без рубрики

Цікаве чтиво на цілий тиждень (29/01): гонорари журналістів, тренди бізнесу та четверта промислова революція

Десять статей для читання наступного тижня. Про ІТ, технології, етику та приватність та їх вплив на суспільство. Не всі з них опубліковані минулого тижня, проте всі варті того, щоб їх прочитати.

Цікаве дослідження про зарплати в українській журналістиці. Скільки заробляють в українських медіа – розповіли самі журналісти, а автори звели у статтю «Гонорари журналістів у Україні»

На Spark стаття про те, що потрібно робити малому бізнесу в 2017 році. Велика стаття про маркетинг, аналітику та платформи під назвою «До біса тренди або що робити малому бізнесу в 2017 році» 

Ще про тренди: п’ять трендів 2017 року для підприємців, що яких варто придивитися. Матеріал під назвою «5 трендів 2017 року для підприємців: стеження, віртуальна реальність, анонімність та толерантність»  розповідає також і про роботів та екологію.

П’ять прогнозів у сфері інтернету речей від BusinessInsider в одноіменному матеріалі, де також згадується й вплив IoT на політиків.

І ще один матеріал з нальотом футуристки – про те, як зміниться приватність у 2017 році  і чи не помре це поняття загалом.

Meduza розповідає про те, що таке четверта промислова революція і добре це чи погано. Традиційно у вигляді карточок з поясненнями

Reed.media пише про те, чому не варто боятися повстання роботів. Цікаво буде для того, хто багато читає про штучний інтелект та й вірить у повстання машин.

Про ботів в соціальних мережах пише Газета.ру. Що вони можуть і яке їх майбутнє.

Список найперспективніших стартапів 2017 року від Betalist містить поки незнайомі назви, проте за ними варто послідкувати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *